ביטוח רכב

ביטוח חובה לרכב במחירים שאסור לגלות

ביטוח חובה מפצה את הנהג הנוסעים או כל אדם אחר שנפגע ע"י הרכב, ללא כל הגבלה (סכומים שיכולים להגיע למליוני שקלים).

טעות נפוצה בקרב הציבור היא, לחשוב שאין כל הבדל בתשלום ביטוח החובה בין חברת ביטוח אחת לרעותה.

אלא שהמציאות מוכיחה אחרת, ויש הבדלים של עד מאות שקלים בשנה בין פוליסות של חברות שונות. הדבר נובע משינויים ומהבדלים בהגדרות ביטוח הרכב עבור סוגי אוכלוסייה שונים, כגון ביטוח חובה לצעירים, הנחות למגזרים שונים ועוד.

איך תדעו האם ביטוח החובה שלכם משתלם עבורכם מבחינה כספית?

עצה מעשית מאנשי המקצוע של "קלאוזנר":
באתר משרד האוצר תוכלו למצוא מידע רב ומגוון בנוגע לביטוח חובה לרכב.

ניתן אף למלא את הטופס המקוון באתר, ולקבל מחירון ביטוחי-חובה בכל חברות הביטוח בישראל. אנחנו מחוברים ישירות לכל חברות הביטוח המובילות ומסוגלים לבצע את הביטוח הזול והמתאים ביותר.

ביטוח מקיף לרכב ולך

ביטוח מקיף מפצה אתכם בכל מקרה של גניבה, פריצה ,תאונה ונזקים אחרים. חלק מחברות הביטוח מספקות רכב חלופי במקרה תאונה או גניבה. סעיפים נוספים שנכללים בביטוח מקיף: הוצאות משפטיות, הוצאות שמאי, עלויות גרירה, גנבת רדיו-דיסק, שבר שמשות, ביטול השתתפות עצמית ועוד.

חשוב לבדוק היטב את הסעיפים השונים בפוליסה, לפני הסכמתכם וחתימתכם על הביטוח, ובמידת הצורך להוסיף סעיפים בהתאם לצרכים שלכם.

ביטוח צד ג'

מטרתו של ביטוח זה היא לסייע לכם ולגבות אתכם, במקרים בהם גרמתם נזק כלשהו לכלי רכב של צד אחר (או אפילו נזק לרכוש). הניזוק מקבל פיצוי על הנזק, מבלי שהאחראי נדרש לשלם סכומי-עתק בפתאומיות (למעט השתתפות עצמית).

אם אין לכם ביטוח מקיף, אלא ביטוח צד ג' בלבד, ניתן לשדרגו בכל עת ולהוסיף לו רכיבים חיוניים (בתשלום נוסף): שירותי דרך וגרירה, תיקון שמשות וחלונות, פיצוי על מכשיר רדיו-דיסק שנגנב, הגנה משפטית, ביטול השתתפות עצמית ועוד.

סוגי ביטוח צד ג'

  • ביטוח הכולל השתתפות עצמית במקרה של תביעה.
  • ביטוח הכולל הרחבה לביטול ההשתתפות העצמית.

כמובן שעלותו של הביטוח הכולל הרחבה, תהיה גבוהה יותר. בכל מקרה, תעריף הביטוח ייקבע לפי סוג הרכב, מאפייני הנהג העיקרי, וכן מאפייני נהגים אחרים הנוהגים ברכב באופן מזדמן.

חשוב לוודא שיש לכם את ביטוח הרכב המתאים

ביטוח רכב

חשוב לוודא שיש לכם את ביטוח הרכב המתאים

היי! לפני שאתה עוזב..

השאר לנו פרטים ונבדוק את תיק הביטוח שלך בחינם!

דילוג לתוכן